Mis on 4500-vatine kaasaskantav generaator?
Kaasaskantav generaator 4500 W SE5000IE-PRO on mitme-otstarbeline, üsna invertergeneraator, mille väljundvõimsus on 4,5 kW ja mis sobib ideaalselt väikeste uute energiasõidukite laadimiseks. Pole liialdus öelda, et selline generaator ühildub 99% uute energiasõidukite mudelitega.
Võtmete spetsifikatsioonitabel
| Toote nimi | Kaasaskantav generaator 4500 vatti |
| Toote mudel | SE5000IE-PRO |
| Käivitusmeetod | Kaugjuhtimispult / Elektriline käivitus / Käsitsi tõmbamine |
| Kütus | Bensiin |
|
Toote kaal |
27 kg |
|
Toote suurus |
540 * 310 * 500 mm |
| Pakendi suurus | 630 * 400 * 550 mm |
| Nimivõimsus | 3,8 kW |
| Tippvõimsus | 4,5 kW |
| Nimipinge | 230V |
| Nimetatud vool | 16.5A |
| Sagedus | 50 Hz |
| Kütusepaagi maht | 6L |
| Õli maht | 0.45L |
| Nihutamine | 160CC |
| Toote müra | 62DBA |
| Päritolu | Valmistatud Hiinas |
| Toote kvaliteet | 100% testitud |
|
Kohaletoimetamine |
Ekspress- ja õhutransport ning merevedu |
| Toote garantii | Üks aasta 12 kuud |
| Toetame | OEM- ja ODM-teenused |
Toote funktsioonid
4,5 kW bensiini-toitega vaikne kaasaskantav generaator koduseks kasutamiseks uutes energiasõidukites;
Toodab elektrit, sobib uute energiasõidukite laadimiseks;
Toote üksikasjad
• Tippvõimsus on 4,5KW, nimivõimsus 3,8KW;
• Töömaht on 160CC;
• Toetab kaugkäivitust, elektrilist käivitust ja käsitsi käivitamist;
Tootepaneeli koostis

| ① Lähtesta | ② Ülekoormuse indikaator | ③ Väljundi indikaator |
| ④ Õli hoiatustuli | ⑤ Mitme{0}}funktsiooniga digitaalekraan | ⑥ Üks{0}}nupp Start |
| ⑦ Pealüliti | ⑧ USB-liides | ⑨ DC termokaitse |
| ⑩ 12V DC pistikupesa | ⑪ Aku laadimise liides | ⑫ Energiasäästulüliti |
| ⑬ Paralleelpesa | ⑭ 220 V standardne pistikupesa | ⑮ Maandusterminal |
| ⑯ 220 V standardne pistikupesa | ⑰ Vahelduvvoolu termokaitse | ⑱ Vahelduvvoolu termokaitse |
Toote omadused
• Tänu 4,5 kW võimsusele ja kõigest 27 kg kaalule on seda lihtne käsitsi kaasas kanda.
• Kaasas on sulamist tõmbevarras ja 4-tollised rattad, mis võimaldavad hõlpsalt läbida rohu-, liiva- ja kruusateed.
Toote eelised
• mitme{0}}otstarbeline generaator;
• Üks masin mitmeks kasutuseks, saab laadida uusi energiasõidukeid: aeglane laadimine ei kahjusta autot, ühildub 99% uute energiasõidukite mudelitega;
• Sobib alla 13A laadijatele;
• Puhtast vasest mootor, suurepärane juhtivus, pikk kasutusiga;
Toote rakendus
• Ööturu kiosk;
• pere telkimine;
• RV laadimine;
• Elektrikatkestuse hädaolukord;
• Välisehitus;
• Kasutatud elektriseadmed: Induktsioonpliit, projektor, riisikeetja, valgustid, sufleemasin, munavahvlimasin, blender, jäätisemasin;
Toote hooldus
• Kasutage ja hooldage masinat hästi{0}}ventileeritavas kohas;
• Põletuste vältimiseks veenduge, et mootor oleks enne hooldust, eriti õlivahetust ja puhastamist, täielikult maha jahtunud;
• Kasutage originaalvaruosi ja kulumaterjale;
Pakkimine ja kohaletoimetamine
| Pakendi üksikasjad | Tavaline kaubamärgi pakkimine ja neutraalne pakkimine ja kohandatud pakkimine |
| Peamine laevasadam | Shanghai sadam ja Ningbo Zhoushani sadam ja Shenzheni sadam, Qingdao sadam ja Guangzhou sadam |
Juhtimisaeg
|
Kogus (tükki) |
1 - 1000 |
> 1000 |
|
Tarneaeg (päevad) |
15 |
Läbirääkimistel |
Firmast KLS
KLS Company on kaasaskantavate, vaiksete bensiini{0}}invertergeneraatorite professionaalne tarnija. Pakume erinevate stsenaariumide ja vajaduste rahuldamiseks erineva võimsusega kaasaskantavaid generaatoreid, sealhulgas 1250W, 3000W, 4500W, 6000W, 7500W, 12000W ja palju muud. Tere tulemast küsima; teeme koostööd parema tuleviku nimel!
Võtke meiega kohe ühendust
Kui soovite meie kaasaskantava generaatori 4500 W SE5000IE-PRO kohta lisateavet, võtke meiega ühendust meili teel: Inquiry@klsautoparts.com.
KKK
K: Mida saate KLS-ist osta?
V: KLS on usaldusväärne elektrigeneraatorite tarnija, kellel on 20+ aastat kogemusi tööstuses. Pakume erineva mudeliga elektrigeneraatoreid.
K: Miks peaksite ostma KLS-ilt, mitte teistelt tarnijatelt?
V: Kvaliteet on ülimalt oluline. Peame kvaliteeti alati esikohal. Tootmisprotsessi käigus kontrollime kõiki tooteid rangelt. Kõik tooted peavad enne tehasest väljasaatmist läbima 100% testimise, et tagada kõrge kvaliteet ja rangete standardite järgimine.
K: Mis on tarneaeg?
V: Tellimuse näidis võtab aega ühe nädala. Täiskonteinerite või koondkonteinerite tellimuste puhul võtab see aega 3-4 nädalat. Laos olevate toodete puhul saame kauba kohale toimetada 72 tunni jooksul. Pärast esimese makse laekumist on kaup 25 päeva jooksul saatmiseks valmis. Tegelik tarneaeg sõltub vahemaast ja transpordiviisist ning see tuleb kokku leppida.
K: Kas toetate värvide kohandamist?
V: Muidugi! Kui suudate täita meie minimaalse tellimuse koguse nõudeid, kohandame tooteid spetsiaalselt teie jaoks.
K: Kas teie tooteid saab meie kaubamärgiga trükkida?
V: Muidugi! Kui suudate täita meie minimaalse tellimuse koguse, saame teie logo toodetele ja pakenditele eksklusiivseks kohandamiseks printida.
K: Millised on teie makse- ja tarnetingimused?
V: Tavaliselt T/T. EXW & FOB & DDP.

