Mis on 6KW kaasaskantav generaator?
6KW kaasaskantav generaator SE6500PRO+ on kaasaskantav vaikne bensiini-toitega invertergeneraator, mis sobib suure võimsusega-seadmete jaoks elektri tootmiseks ja mille väljundvõimsus on 6,0 kW. See SE6500PRO+ vaikne kaasaskantav invertergeneraator on varustatud sulamist tõmbevardaga, mis muudab selle hõlpsaks liigutatavaks ja sobib ideaalselt avariienergia tootmiseks.

Võtmete spetsifikatsioonitabel
| Toote nimi | 6KW kaasaskantav generaator |
| Toote mudel | SE6500PRO+ |
| Käivitusmeetod | Kaugjuhtimispult / Elektriline käivitus / Käsitsi tõmbamine |
| Kütus | Bensiin |
| Mootori mudel | DK180F/P |
|
Netokaal |
52 kg |
|
Brutokaal |
60 kg |
|
Toote suurus |
618 * 490 * 555 mm |
| Pakendi suurus | 720 * 555 * 625 mm |
| Nimivõimsus | 5,5 kW |
| Tippvõimsus | 6,0 kW |
| Nimipinge | 230V |
| Sagedus | 50 Hz |
| Kütusepaagi maht | 13.5L |
| Õli maht | 0.8L |
| Nihestus | 312CC |
| Toote müra | 62DBA |
| Päritolu | Valmistatud Hiinas |
| Toote kvaliteet | 100% testitud |
|
Kohaletoimetamine |
Ekspress- ja õhutransport ning merevedu |
| Toote garantii | Üks aasta 12 kuud |
| Toetame | OEM- ja ODM-teenused |
Toote funktsioonid
6KW suure-võimsusega avariibensiini-toitega vaikne inverteriga kaasaskantav generaator;
Toodab voolu mitmesuguste suure võimsusega{0}}elektriseadmete varustamiseks;
Toote üksikasjad
• Maksimaalne võimsus on 6,0 KW ja nimivõimsus on 5,5 KW;
• Veeväljasurve on 312CC;
• Mootori tüüp on neljataktiline, ühesilindriline, sundõhkjahutus;
• Süütemeetod on CDI;
• Mootori tüüp on täis-vasest haruldase maaga-püsimagnetiga mootor;
• Süüteküünla mudel on F6RTC;
Toote omadused
• Kaasas juhtraud. Juhtraud on valmistatud sulamist.
• Täielikult suletud kasti{0}}tüüpi kujundus;
• Vaikne disain, paksu heliisolatsiooniga puuvilla, mitme-kambri summuti ja sädemekollektoriga;
• Varustatud vedelkristall-digitaalekraaniga;
Toote eelised
Mitu käivitusmeetodit, lihtne ja tõhus. Toetab kaugkäivitust, ühe-nupuga elektrikäivitust ja käsitsi käivitamist:
• Kaugkäivitus: laiem ulatus, tugevam häirevastane{0}}, saab käivitada kaugjuhtimisega;
• Ühe-nupuga elektrikäivitus: sisseehitatud-mootoriga liitiumaku käivitamine on stabiilsem ja turvalisem;
• Käsikäivitus: Vaja on ainult mõlemat kätt, välist jõudu pole vaja;
Toote rakendus
• Sobib suure võimsusega-seadmetele: näiteks alla 3,0 kW jäämasinad, alla 3,0 kW kohvimasinad, alla 3,0 kW jäätisemasinad ja 3P inverterkliimaseadmed;
• Kodu elektrikatkestuste korral;
• Esmatarbekaupade poodidele;
Toote hooldus
Kõik kaasaskantavad generaatorid vajavad 30% kasutust ja 70% hooldust:
• Regulaarne puhastamine ja ülevaatus;
• Regulaarsed õlivahetused;
• Regulaarne aku hooldus;
• Kasutage ja hooldage masinat hästi{0}}ventileeritavas kohas;
• Tehke hooldust alles pärast mootori täielikku jahtumist;
Pakkimine ja kohaletoimetamine
| Pakendi üksikasjad | Tavaline kaubamärgi pakkimine ja neutraalne pakkimine ja kohandatud pakkimine |
| Peamine laevasadam | Shanghai sadam ja Ningbo Zhoushani sadam ja Shenzheni sadam, Qingdao sadam ja Guangzhou sadam |
Juhtimisaeg
|
Kogus (tükki) |
1 - 1000 |
> 1000 |
|
Tarneaeg (päevad) |
15 |
Läbirääkimistel |
Firmast KLS
KLS Company on kaasaskantavate, vaiksete bensiini{0}}invertergeneraatorite professionaalne tarnija. Pakume erinevate stsenaariumide ja vajaduste rahuldamiseks erineva võimsusega kaasaskantavaid generaatoreid, sealhulgas 1250W, 3000W, 4500W, 6000W, 7500W, 12000W ja palju muud. Tere tulemast küsima; teeme koostööd parema tuleviku nimel!
Võtke meiega kohe ühendust
Kui soovite meie 6KW kaasaskantava generaatori SE6500PRO+ kohta lisateavet, võtke meiega ühendust meili teel: Inquiry@klsautoparts.com.
KKK
K: Mida saate KLS-ist osta?
V: KLS on usaldusväärne elektrigeneraatorite tarnija, kellel on 20+ aastat kogemusi tööstuses. Pakume erineva mudeliga elektrigeneraatoreid.
K: Miks peaksite ostma KLS-ilt, mitte teistelt tarnijatelt?
V: Kvaliteet on ülimalt tähtis. Peame kvaliteeti alati esikohal. Tootmisprotsessi käigus kontrollime kõiki tooteid rangelt. Kõik tooted peavad enne tehasest väljasaatmist läbima 100% testimise, et tagada kõrge kvaliteet ja rangete standardite järgimine.
K: Mis on tarneaeg?
V: Tellimuse näidis võtab aega ühe nädala. Täiskonteinerite või koondkonteinerite tellimuste puhul võtab see aega 3-4 nädalat. Laos olevate toodete puhul saame kauba kohale toimetada 72 tunni jooksul. Pärast esimese makse laekumist on kaup 25 päeva jooksul saatmiseks valmis. Tegelik tarneaeg sõltub vahemaast ja transpordiviisist ning see tuleb kokku leppida.
K: Kas toetate värvide kohandamist?
V: Muidugi! Kui suudate täita meie minimaalse tellimuse koguse nõudeid, kohandame tooteid spetsiaalselt teie jaoks.
K: Kas teie tooteid saab meie kaubamärgiga trükkida?
V: Muidugi! Kui suudate täita meie minimaalse tellimuse koguse, saame teie logo toodetele ja pakenditele eksklusiivseks kohandamiseks printida.
K: Millised on teie makse- ja tarnetingimused?
V: Tavaliselt T/T. EXW & FOB & DDP.
