Mis on invertergeneraatorid koduseks kasutamiseks?
Kodukasutuseks mõeldud invertergeneraatorid SE3500IH on meie kuum-kahe-kütusega, vaikne muutuva sagedusega maagaasi kaasaskantav võimsus. See ei sobi mitte ainult koduseks, vaid ka välitingimustes kasutamiseks. Näiteks väljas telkimine või välistingimustes avariiehitus.

Võtmete spetsifikatsioonitabel
| Toote nimi | Invertergeneraatorid koduseks kasutamiseks |
| Toote mudel | SE3500IH |
| Käivitusmeetod | Käsitsi käivitamine |
| Tootefaas | Ühefaasiline{0}}elektriline |
| Kütus | Bensiin ja LPG |
|
Mootori mudel |
164F |
|
Toote kaal |
21 kg |
|
Toote suurus |
480 * 290 * 440 mm |
| Pakendi suurus | 570 * 370 * 475 mm |
| Nimivõimsus | 3,2 kW (õli) ja 3,0 kW (LPG) |
| Tippvõimsus | 3,5 kW (õli) ja 3,2 kW (LPG) |
| Nimipinge | 230V |
| Nimetatud vool | 13.9A |
| Väljundpinge | 220V |
| Sagedus | 50 Hz |
| Kütusepaagi maht | 4L |
| Õli maht | 0.45L |
| Nihestus | 145CC |
| Toote sertifikaat | EPA |
| Päritolu | Valmistatud Hiinas |
| Toote kvaliteet | 100% testitud |
|
Kohaletoimetamine |
Ekspress- ja õhutransport ning merevedu |
| Toote garantii | Üks aasta 12 kuud |
| Toetame | OEM- ja ODM-teenused |
Toote funktsioonid
Bensiini{0}}gaasigeneraatorid:
• Bensiini{0}}kütusel töötavad generaatorid;
• Gaas{0}}kütusel töötavad generaatorid;
• Funktsioon: Muudab keemilise energia elektrienergiaks elektriseadmete toiteks.
Toote üksikasjad
• Toetab bensiini elektritootmist;
• Toetab gaasienergia tootmist;
• Kaasaskantav;
• LCD digitaalne ekraan;
• Arukas sagedusmuundur;
• Puhas siinuslaine;
Tootepaneeli koostis

| ① Energia{0}}säästulüliti | ② Koormuse indikaatortuli | ③ Väljundi märgutuli |
| ④ Kütuse indikaatortuli | ⑤ Õli indikaatortuli | ⑥ Gaasi indikaatortuli |
| ⑦ Mitme{0}}funktsiooniga digitaalekraan | ⑧ Mitme{0}}funktsiooniga lüliti | ⑨ Maapealne terminal |
| ⑩ Lähtesta | ⑪ 230 V riiklik standardpistikupesa | ⑫ Paralleelpesa |
| ⑬ Gaasiühendusport | ⑭ USB-pesa |
Toote omadused
• Mugavuse suurendamiseks{0}}tootmine kahe kütusega.
• Lülitub automaatselt bensiini ja LPG vahel.
• Kompaktne, kuid võimas, 3,5 kW võimsusega.
• Kerge, kaalub ainult 21 kg.
• Lihtne kaasas kanda.
Toote võtme eelised
• Kõrge LPG muundamise efektiivsus;
• Mitu müra vähendamise funktsiooni vaiksemaks ja vaiksemaks heliks;
• Arukas sagedusmuundur energia ja kütuse kokkuhoiuks;
• Lihtne juhtpaneel selgemaks tööks;
• Mitmekülgne, sobib erinevate stsenaariumide jaoks;
• kvaliteedi tagamise ohutussertifikaadid;
Toote rakendus
• Kodune hädaabi;
• Ehitusavarii;
• Välikämping;
• RV auto{0}}autojuhtimine;
Muud mudelid
| Üksus | SE3500IH | SE7500IH |
| Tippvõimsus | 3,5 kW (õli) ja 3,2 kW (LPG) | 6,5 kW (õli) ja 6,0 kW (LPG) |
| Nimivõimsus | 3,2 kW (õli) ja 3,0 kW (LPG) | 6,0 kW (õli) ja 5,5 kW (LPG) |
| Nimetatud vool | 13.9A | 26.1A |
| Nimipinge | 230V | 230V |
| Õli maht | 0.45L | 0.8L |
| Kütusepaagi maht | 4L | 12L |
| Nihestus | 145CC | 312CC |
| Toote kaal | 21 kg | 52 kg |
| Käivitusmeetod | Käsitsi käivitamine | Käsikäivitus / Kaugjuhtimispult / Elektriline käivitus |
| Toote müra | 63 DB | 62 DB |
Pakkimine ja kohaletoimetamine
| Pakendi üksikasjad | Tavaline kaubamärgi pakkimine ja neutraalne pakkimine ja kohandatud pakkimine |
| Peamine laevasadam | Shanghai sadam ja Ningbo Zhoushani sadam ja Shenzheni sadam, Qingdao sadam ja Guangzhou sadam |
Juhtimisaeg
|
Kogus (tükki) |
1 - 1000 |
> 1000 |
|
Tarneaeg (päevad) |
15 |
Läbirääkimistel |
Firmast KLS
KLS Company on kaasaskantavatele generaatoritele spetsialiseerunud professionaalne tarnija. Oleme pühendunud LPG konversioonitehnoloogia integreerimisele praktiliste kasutajate vajadustega, pakkudes kvaliteetseid{1}}generaatoreid oma ülemaailmsetele klientidele, edasimüüjatele ja partneritele. Meie lai tooteportfell suudab rahuldada erinevate stsenaariumide elektritootmisvajadusi. Meie valimine tähendab meelerahu ja enesekindluse valimist.
Võtke meiega kohe ühendust
Kui soovite meie kodukasutuseks mõeldud invertergeneraatorite SE3500IH kohta lisateavet, võtke meiega ühendust meili teel: Inquiry@klsautoparts.com.
KKK
K: Mida saate KLS-ist osta?
V: KLS on usaldusväärne elektrigeneraatorite tarnija, kellel on 20+ aastat kogemusi tööstuses. Pakume erineva mudeliga elektrigeneraatoreid.
K: Miks peaksite ostma KLS-ilt, mitte teistelt tarnijatelt?
V: Kvaliteet on ülimalt tähtis. Peame kvaliteeti alati esikohal. Tootmisprotsessi käigus kontrollime kõiki tooteid rangelt. Kõik tooted peavad enne tehasest väljasaatmist läbima 100% testimise, et tagada kõrge kvaliteet ja rangete standardite järgimine.
K: Mis on tarneaeg?
V: Tellimuse näidis võtab aega ühe nädala. Täiskonteinerite või koondkonteinerite tellimuste puhul võtab see aega 3-4 nädalat. Laos olevate toodete puhul saame kauba kohale toimetada 72 tunni jooksul. Pärast esimese makse laekumist on kaup 25 päeva jooksul saatmiseks valmis. Tegelik tarneaeg sõltub vahemaast ja transpordiviisist ning see tuleb kokku leppida.
K: Kas toetate värvide kohandamist?
V: Muidugi! Kui suudate täita meie minimaalse tellimuse koguse nõudeid, kohandame tooteid spetsiaalselt teie jaoks.
K: Kas teie tooteid saab meie kaubamärgiga trükkida?
V: Muidugi! Kui suudate täita meie minimaalse tellimuse koguse, saame teie logo toodetele ja pakenditele eksklusiivseks kohandamiseks printida.
K: Millised on teie makse- ja tarnetingimused?
V: Tavaliselt T/T. EXW & FOB & DDP.
